Voditeljka Ana Mihajlovski je postala tema dana na drušvenim mrežama objavivši da prodaje svoj Instaram profil koji ima više od 66.000 pratilaca i da će novac od prodaje dati za lečenje malog Mihaila Milojevića (7) kojem je dijagnostifikovan rak bubrega sa samo 7 meseci, rak je izlečen, ali je dečak usled terapija izgubio sluh, a za lečenje je potrebno 60.000 evra.
Naime, Mihailo sa sedam meseci odvode kod lekara zbog uvećanog stomačića sa leve strane, kada je ultrazvukom konstatovan masivni tumor levog bubrega. Sledi niz hemioterapija kako bi se tumor smanjio, a zatim i operacija kojom je odstranjen levi bubreg.
Mihailo je junački podneo bolne hemioterapije i dobio bitku sa malignitetom bubrega. Lečenje je završeno i on redovno ide na kontrole na svaka tri meseca.
Međutim, usled iscrpnog lečenja, detaljnim ispitivanjima je utvrđeno da je Mihailu potpuno oštećen sluh. Sada mu je neophodno ugrađivanje Kohlearni implanta. Na žalost, RFZO pokriva samo jedan implant, dok drugi premašuje porodična primanja. Takođe, novčana sredstva su mu potrebna i za operaciju, transplantacije matičnim ćelijama, medikamente, suplemente, medicinska pomagala, dodatne analize i kontrole, rehabilitacije, tretmane, kao i za putne troškove i smeštaj.
Prema nezvaničnim informacijama profil je prodat za iznos od 3.000 evra.
Ana možda, kako je rekla, nije ekspert za drušvene mreže, ali je pokazala da je veliki čovek.

Pridružimo se Ani i pomozimo Mihailu:
Slanjem SMS poruke: Upišimo 395 i pošaljimo SMS na 3030
Slanjem SMS poruke iz Švajcarske: Upišimo human395 i pošaljimo SMS na 455
Uplatom na dinarski račun: 160-486125-96
Uplatom na devizni račun: 00-540-0002343.7
IBAN: RS35160005400002343714
SWIFT/BIC: DBDBRSBG
Uplatom platnim karticama putem linka: E-doniraj
Uplatom sa vašeg PayPal naloga putem linka: PayPal